PASJA I DOŚWIADCZENIE

O nas

„Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom – nigdy nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa się, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej”

Henry Ford

Firma MYK KONSTRUKCJE powstała w lipcu  2009 roku jako jednoosobowa działalność gospodarcza. Na dzień dzisiejszy firmę tworzy liczny zespół doświadczonych projektantów, którzy pracują w trzech oddziałach znajdujących się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Nasze biuro oferuje pełno branżową obsługę inwestycji budowlanych oraz doradztwo techniczne i prawne. Swoją pracę ukierunkowujemy na spersonalizowane potrzeby klienta. Chętnie współpracujemy z firmami oraz klientami indywidualnymi.

Zdajemy sobie sprawę, że dziedzina budownictwa nie jest prosta, dlatego poprowadzimy każdego przez cały proces inwestycyjny, począwszy od koncepcji poprzez wykonanie projektu, uzyskanie pozwolenia na budowę, kończąc na nadzorze budowy.

W swojej działalności stawiamy na rozwój. Dzięki setkom obsłużonych i zadowolonych klientów posiadamy bardzo duże doświadczenie. W swojej pracy sięgamy po najnowocześniejsze rozwiązania i stosujemy się do najnowocześniejszych rozwiązań i stosujemy się do aktualnych norm budowlanych. Od lat jesteśmy otwarci na współpracę z firmami o innowacyjnym podejściu, od których bezustannie czerpiemy wiedzę na temat produktów i rozwiązań wiodących na rynku branży budowlanej.

Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania w obrębie naszej działalności. Nasz zespół tworzy sztab zaangażowanych i ambitnych osób, gotowych zdobywać wiedzę i rozwijać swoje umiejętności.

Zapraszamy do kontaktu oraz wizyty w naszych oddziałach.